google-site-verification=oAiW6QpAWQkovu56FQ7hksdm48G75fv_yEoB0y4hIJY
top of page

HAKKIMIZDA

Kurumsal

IMY YAPI, 1975 yılından bu yana inşaat sektöründe bulunan ve Ankara’ya pek çok prestijli yapı kazandıran Yazıcıoğlu Ailesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesinin devamı niteliğindedir. 2007 yılından itibaren Çankaya ve Çayyolu bölgelerinde aktif olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız, emeğin ve teknik bilginin önemini daima ön planda tutan, maddi kaygıları ikinci plana atmış bir anlayışın eseridir.

Vizyon ve Misyon 

IMY YAPI olarak misyonumuz, bir yatırımın öncelikle değerini koruması ve değer kazanması amacıyla inşaat öncesi, inşaat süreci ve satış/kiralama aşamaları doğru planlanmış projeler üretmektir. Aslında tüm sürecin bir bütün olarak ele alınması temelinde; arsa yer seçiminden başlayarak, konumu dikkate alan ve kullanım amacına uygun çizilen çevresi ile uyum içerisinde mimari projeler üretebilmek yatırımınızın değerini koruması ve üzerine değer kazanması açısından çok önemlidir.

Bu amaçla, vizyonumuz, çalışanlarına, çevresinde yaşayanlara ve doğaya saygı duyan, teknik bilginin önemine gerektiği değeri veren, fayda/maliyet ekseninde mümkün olan en üst kalite malzemeyi, işini sanat olarak icra eden ustalar elinde değerli bir ürüne çeviren bir firma olmaktır.

image-engineering-objects-workplace-top-
architecture-iron-steel-building-53176.j

Değerler

Müşterilerimizin bizi tercih etmesine vesile olan kalite standartlarımız;

İnşaatın tüm aşamalarında, kalite ve estetiğin birleşimini sağlayan detaylar ve TEKNİK İNCELİK,

Çevreye duyarlı ve verimliliği yüksek malzemelerin kullanımında ve iş güvenliği konusunda taşıdığımız SORUMLULUK,

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve taşeronlarımıza karşı GÜVENİLİRLİK,

Satış öncesi teslimat taahhütlerimizde ve satış sonrasında gösterdiğimiz DÜRÜSTLÜK, ekseninde şekillenmektedir.

Strateji

IMY Yapı olarak geliştirdiğimiz tüm projelerde dünya çapında en iyi uygulamaları kendimize örnek alıyoruz. Malzeme ve uygulama teknolojilerinde gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede maliyet avantajı ve iş bitirme sürelerinde kayda değer avantaj sağlıyoruz.

Projeye uygun, yerinde çözümler üretebilmenin önemini biliyoruz. İnovatif yaklaşımlar bulmak işimizin önemli bir parçası ve değişen dünyada farklı talepleri karşılayabilmek için stratejimizi günden güne geliştirmekteyiz.

3d-house-with-scaffolding_1048-4702.jpg
crop-architect-opening-blueprint_23-2147

Faaliyet Alanlarımız

İMY Yapı, 40 yılı aşkın tecrübesiyle Ankara’nın elit bölgelerinde arazi geliştirmekte, konuma uygun konut, ticari alan, turizm projeleri tasarlamakta, bu projelerin inşasını, satış ve kiralamalarını gerçekleştirmekte ve satış sonrası destek vermektedir. Yatırım projelerimizde öncelikli olarak arazi konumuna önem vermekteyiz. Bununla beraber yüksek kaliteli işçilik ve malzemeler kullanarak uzun yıllar değerini koruyan, bakım ve onarım masrafları düşük, yatırımcılar için kira geliri yüksek projeler tasarlamaktayız.

Son yıllarda depreme dayanıklı yapı stoğunun artırılması hedeflenmektedir. Bu sebeple geliştirilen “Kentsel Dönüşüm” projeleri kapsamında eskiyen ve ihtiyaçları karşılamayan binalar yıkılmaktadır ve yenilenmektedir. Şirketimiz kentsel dönüşüm ve yapı yenilemesi amaçlı inşaat hizmeti de vermektedir

Çatlak Beton Duvar
Logo_edited.png

İMY Yapı Mühendislik Organizasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

© 2021 Tüm hakları saklıdır.

bottom of page