google-site-verification=oAiW6QpAWQkovu56FQ7hksdm48G75fv_yEoB0y4hIJY
top of page

PROJE

GELİŞTİRME

1.jpg

Bir projenin geliştirilmesi sürecinde başlangıç noktası mevcut bir arazi varsa buranın konumuna göre pazar araştırması yapılmasıdır. Bölgenin talepleri göz önüne alınarak konut-ticari alan dengesi belirlenmelidir. Eğer yeni bir arsa satın alınacaksa söz konusu konuma göre konut-ticari alan ihtiyacının belirlenmesi önemlidir. Konuma uygun proje içeriğinin belirlenmesi sonrası, bölgedeki satış rayiçlerine göre kar beklentisi belirlemek mümkündür. Tasarım aşamasında yapılacak detay çalışmalar projenin başarı oranını yükseltmektedir. Ön çalışmalar sonrası karlılık oranı ve maliyet hesaplarına uygun olarak mimari tasarıma geçilir. Tasarım ciddi bir ekip çalışmasıdır ve bu aşamada yapılacak disiplinli bir çalışma uygulama esnasında yük olacak maliyetleri en aza indirir. Bu sebeple ciddiyetle ele alınmalı ve işinin ehli ekiplerle yürütülmelidir.

Bulunduğu bölgenin mimarisine uyumluluk ve yapısal estetik ön planda tutulur. Tecrübe çok önem taşımaktadır. Bu aşamada şirketimizin uzun yıllar boyunca yaptığı satışlarda gözlemlediği müşteri beklentileri ve bölgedeki yasal düzenlemeler dikkate alınarak, ihtiyaca en uygun yapı biçimi tasarlanmaktadır. Mimari tasarımda olduğu kadar inşaat aşamasında da tecrübe ve kontrolörlük becerileri ortaya kaliteli bir ürün çıkması açısından önemlidir. Tüm bunların sayesinde ister kat karşılığı ister hasılat paylaşımı modeliyle olsun, evinizi veya iş yerinizi satın aldığınızda size detayları dikkatle çözülmüş alanlar teslim ediyoruz.

Mevcut arsanızı İMY Yapı ile işbirliği içinde daha kıymetli bir yatırıma dönüştürmek için talebinizi talep formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Çatlak Beton Duvar
Logo_edited.png

İMY Yapı Mühendislik Organizasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

© 2021 Tüm hakları saklıdır.

bottom of page